MOJE NEJOBLÍBENĚJŠÍ  PŘEPRAVA

Heidi Janků:   ''MOJE NEJOBLÍBENĚJŠÍ PŘEPRAVA"

Rychlost, spolehlivost, diskrétnost – DOPORUČUJI VŠEM.

Profesionální osobní taxi přeprava v Ostravě

Profesionální osobní taxi přeprava v Ostravě

Přeprava osob na letiště, dálkové jízdy.

Luxus-Autos

Kvalitní osobní taxi přeprava v Ostravě

Komfortní, spolehlivá a bezpečná doprava

Vítejte na stránách PROFI osobní taxi přepravy.


Profi osobní taxi přeprava je taxi přeprava osob v Ostravě a okolí. V poslední době se specializujeme i na dálkové přepravy a dopravy osob v rámci ČR a Evropské unie.

Jsme profesionální a spolehlivá taxi přeprava v Ostravě. Osobní taxi přepravce s několikaletou zkušeností. Osobní taxi přeprava v Ostravě s kvalitním vozovým parkem a profi řidiči. Naše osobní taxi přeprava je řádně koncesovaná živnost. Doprava PROFI osobní taxi přepravou je na základě předem uskutečněného řádného objednání.


Naše hlavní působiště je Ostrava- Poruba, Ostrava - Výškovice, Ostrava - Zábřeh, Ostrava - Hrabůvka, Ostrava - Dubina, Ostrava- centrum a okolí Ostravy.


Profi osobní taxi přeprava Ostrava Poruba je Vaše nejlepší přeprava nejenom v Ostravě a okolí, ale i na dálkových cestách. Taxi přeprava osob v Ostravě je zajišťována vozidly střední a vyšší třídy. Na dálkové jízdy Ostrava-Brno, Ostrava-Víděň, Ostrava-Praha, Ostrava-Katowice používá Profi osobní taxi přeprava hlavně luxusní vozidla vyšší třídy.


Jedině naše PROFI OSOBNÍ TAXI PŘEPRAVA má zajištěno komplexní pojištění pasažerů a osobních věcí. Na dálkových přepravách jsou součástí našeho PROFI taxi servisu zajištěná operativně i náhradní vozidla v případě náhlé a nečekané poruchy vozidla s přepravovaným pasažérem.


Nemůže Vám zrovna vyhovět žádná půjčovna aut Ostrava ? Naše Profi osobní taxi přeprava Vám problém vyřeší. Doprava je vyřešená, půjčíme Vám auto i s řidičem.


Potřebujete se dostat do ZOO Ostrava, na hlavní nádraží v Ostravě nebo vlakové nádraží Svinov ? Zavolejte a naše osobní taxi přeprava to vyřeší !


Naše osobní kurýrní služba Vám zajistí v Ostravě i mimo Ostravu profesionální doručení Vaší zásilky na místo určení. Taxi doprava zásilky je naší běžnou službou.


Bezpečnost Vašich dětí je zajištěná přepravou v dětské auto sedačce nebo na dětském podsedáku. Vozidla zn. Sharan a Alhambra mají navíc i integrovanou dětskou bezpečnostní sedačku. Osobní taxi přeprava osob a dětí v Ostravě i na dálkových cestách mimo Ostravu, je tak zcela bezpečná. Pro dítě dle věku i přiměřeně pohodlná.


Služby Profi osobní přepravy využívá široká škála spokojených zákazníků z řad soukromých osob, podnikatelů, managerů apod. Velkou skupinou jsou i mladí lidé, kteří využívají naši osobní přepravu při cestách za zábavou, sportem, nákupy apod.


Stratégií firmy je, aby kvalitní osobní taxi přeprava Ostrava, byla vždy spojována s naší PROFI osobní taxi přepravou.


Všechny strategické kroky budou vždy směřovány především ke spokojenosti naších pasažérů a k zvyšování kvality a rozsahu služeb.*PROFI OSOBNÍ TAXI PŘEPRAVA*PŘEJEME VÁM V NAŠÍ SPOLEČNOSTI MNOHO PŘÍJEMNÝCH A POHODOVÝCH KILOMETRŮ

Reference

Heidi Janků

Heidi Janků

Na svých cestách potřebuju kvalitní servis, proto jezdím ráda s touto Profi osobní taxi přepravou.

Vladimír Hron

Vladimír Hron

Zpěvák, bavič a moderátor

Vladimír Hron a Felix Holzmann cesta do Ostravy VIDEO ZDE

Lucie Černíková

Lucie Černíková

Zpěvačka a herečka

Služby této firmy jsou bezchybné. Vždy je ráda využívám.

Mgr. Josef Pěnkava

Mgr. Josef Pěnkava

Honorární konzul republiky Srí Lanka

V Praze a po ČR, se pohybuji i se svými zahraničními hosty rád s touto profesionální přepravou

Jakub Mazůch a Michaela Gatěková

Jakub Mazůch a Michaela Gatěková

Mistři světa v salse WDC 2011, 2013
Mistři Evropy v SALSE 2013
Zlatí ze Světových tanečních her 2013

Profi osobní přeprava v Ostravě, je jediná naše varianta přepravy.

Petr Kolář

Petr Kolář

Zpěvák

Profi přeprava mě nikdy nezklamala, jsou to prostě profíci